KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7451236
nr 745 1236
Blandteknik
Salwa Barakat, motiv från Nilen, signerad, bladets mått: 48x33
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 mars 2012
kl 17:50:23
100 kr
200 kr
200 kr